Tϋrkçe - Turkish

Aviagen'e Hoşgeldiniz

Aviagen®, kanatlı genetiğinde öncü araştırmalara ve küresel yeniliklere öncülük etmekten gurur duymaktadır. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sektörde geniş bir tanınırlık ve saygı kazanan broyler damızlık ırklarımız- Arbor Acres®, Indian River® ve Ross® - ile açıkça görülmektedir. Kanıtlanmış başarı geçmişimiz, geniş ve sadık bir küresel müşteri tabanıyla, dünya çapında 100'den fazla ülkeye günlük ana damızlık ve damızlık civcivlerini gururla tedarik ediyoruz. Kanatlı hayvan yetiştiriciliğinde mükemmelliğin sınırlarını sürekli olarak zorladığımız bu yolculuğumuzda bize katılın.

Aviagen ayrıca, müşterilere ürün seçimlerinde esneklik sağlamayı ve belirli pazar gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan özel damızlık ırkları da sunmaktadır. Horoz seçimine bağlı olarak değişken renklendirmeye sahip Rowan Range® özel ırkı, belirli bölgelerde mevcuttur ve yavaş büyüyen, serbest dolaşan ve organik sektörler de dahil olmak üzere seçilen niş veya gelişmekte olan pazarların ihtiyaçlarını karşılar. Özel Horoz (Specialty Male®) portföyü, broyler damızlığında, yüksek göğüs eti verimi, yüksek sıcaklıkların hüküm sürdüğü ortamlara uyum sağlama veya FCR ve kuluçka verimi gibi canlı üretim özellikleri dahil olmak üzere belirli performans özellikleri arayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan bir horoz serisidir.

Aviagen'in başarılı ve köklü genetik seleksiyon programı, hayvanların sağlamlığında ve genel sağlık durumunda sürekli iyileştirmeleri teşvik ederken, hayvanlara mevcut en yüksek kalitede bakım ve refah standartlarını sunmaktadır.

Ross markası bölgenizde mevcuttur. Daha fazla bilgi için Aviagen kurumsal web sitesini ziyaret edin.


Aviagen product brands logos


Bilgi Merkezi

Bu kütüphane, müşterilerimizin bir takım sürü sevk-idare programlarının kullanılması sayesinde yüksek performanslı tavukların üretilmesi ile operasyonlarını karlılıkla yönetebilmelerine yardımcı olmaya yönelik materyaller içermektedir.

Bilgi Merkezi’nde arama yapmak için sağ tarafta bulunan modülü kullanabilirsiniz. Arama sonuçlarını daraltmak için modülde yer alan açılan menüleri kullanın.

Tüm dokümanların İngilizce’si mevcut olmakla beraber diğer dillerde çevirileri bulunmayabilir.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bölgesel ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Aviagen Anadolu
T: +90 312 448 21 00
A: Ankara, Turkey
E: info@rossanadolu.com
M: mediainquiries@aviagen.com

Bilgi Merkezi Arama